Złota 69a,
62-800 Kalisz
biuro@elko.kalisz.pl
62 764 46 72
fax. 62 766 18 99

O nas

Elko - dystrybutor bram i drzwi marki Hörmann

Firma Elko powstała w 1991 roku. Prowadzimy działalność gospodarczą, której podstawowym profilem jest sprzedaż i montaż produktów firmy Hörmann - największego w Europie producenta drzwi zewnętrznych, bram garażowych i napędów. Nasza udana współpraca trwa już ponad dwie dekady. W tym czasie zdobyliśmy tytuł partnera biznesowego zarówno w zakresie sprzedaży, jak i serwisu produktów marki Hörmann. Obecnie jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem tej firmy na terenie Kalisza i województwa wielkopolskiego. 

Poza artykułami marki Hörmann w sprzedaży posiadamy także drzwi wejściowe wytwarzane przez znanych i cenionych w branży producentów, takich jak: Małkowski-Martech, Nice, Gerda, Wikęd. Dzięki temu możemy przedstawić Państwu jeszcze szerszą ofertę, którą kierujemy zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i biznesowych. 

Klienci indywidualni doceniają nasze wieloletnie doświadczenie w branży, które owocuje  fachowym podejściem i dbałością o zachowanie zadbanego, atrakcyjnego wyglądu ich posesji i domów.

Inwestorzy przemysłowi korzystają z naszego doświadczenia w realizacji najróżniejszych rozwiązań dla obiektów przemysłowych. Cenią otrzymywane rady i pomoc, której udzielamy podczas wyboru drzwi lub bram przemysłowych oraz systemów przeładunku. Po zakończeniu inwestycji powierzają nam zadania związane z wykonaniem kompleksowego serwisu branżowego.

Firmy budowlane widzą w nas partnera, któremu można zaufać, dlatego powierzają nam coraz poważniejsze zadania:

  • udział w projektowaniu i przygotowaniu inwestycji poprzez typowanie i dobór bram, drzwi i napędów oraz techniki przeładunku,
  • optymalizację pod względem ekonomicznym branżowych rozwiązań technicznych,
  • kompleksowe wyposażanie obiektów w oferowane przez naszą firmę produkty.

W każdym indywidualnym wypadku szanujemy naszych klientów, poświęcając im wymaganą ilość czasu i uwagi oraz starając się służyć fachową pomocą i zapewnić kompleksową obsługę.

Dotychczasowym klientom - Dziękujemy za zaufanie!
Nowych klientów - Zapraszamy!